Про компанію

Екструдер кормовий, екструдер для переробки зернових культур, олійний прес - все це і багато іншого пропонує компанія ЧеркасиЕлеваторМаш (ТМ Bronto).

Екструдери, елеватори, конвеєри, норії, олійні преси та інше зернопереробне обладнання - спеціалізація нашого підприємства протягом більше 40 років.

ЧеркасиЕлеваторМаш виробляє, реалізує і обслуговує екструзійне обладнання, елеваторне обладнання, конвеєрне, зернотранспортне, сушильне, самопливне і аспіраційне обладнання.

Наші екструзійні системи дозволяють виробляти корми для сільськогосподарських і домашніх тварин, корми для риб, кішок і собак; віджимати рослинне масло і виробляти різні види твердого біопалива.

Екструзія - це технологія, яка приносить користь людям. Це надихає нас рухатися вперед і покращувати наше обладнання.

Підприємством освоєно випуск широкого модельного ряду екструдерів ВRОNTO. Це екструдери моделі Е-150, Е-250, E-500, E-500W, E-1000 і E-1500, що широко застосовуються в комбікормовій і харчовій промисловості. Ми також пропонуємо екструзійні лінії для виробництва комбікормів 250, 500 і 1000 кг / год, екструзійні лінії переробки сої продуктивністю від 1000 кг / год. Спеціальна пропозиція - завод з виробництва комбікорму продуктивністю 1 т / год.

В кінці 2001 року, на базі екструзійного обладнання Bronto було створено виробництво каш миттєвого приготування під торговою маркою "Каша Малаша".

Інші сфери застосування екструдерів - це енергетика (виробництво паливних брикетів, особливо актуальне в умовах зростаючих цін на газ, нафту і вугілля), будівництво і металургія і багато інших. Як правило, екструзионная обробка дозволяється істотно збільшити ціну продукту в порівнянні ціною сировини.

Для ефективного виробництва олії з олійних культур відмінним вибором стане олійний прес Bronto. Олійний прес має продуктивність 1000 кг / год. Прес Bronto - гарна якість і доступна ціна!

Ми пропонуємо екструдери, маслопреси, обладнання для виготовлення біопалива та готові екструзійні лінії високої якості.

Екструдери, екструзійні лінії, маслопреси, елеватори, стрічкові конвеєри, норії виробництва ЧеркасиЕлеваторМаш (ТМ Bronto) знаходять застосування на підприємствах 30 країн світу.

Якість і сервіс - найважливіші елементи в компанії BRONTO!

Наш сервіс повністю задовольняє інтереси клієнтів. Ми забезпечуємо Вас високим рівнем підтримки у виборі обладнання відповідно до Ваших потреб. Технічні фахівці проводять консультації по правильній експлуатації будь-якого виробу.

Ми використовуємо тільки високоякісні європейські матеріали у виробництві екструзійних систем.

Ми ділимося нашими знаннями в сфері передових екструзійних технологій з усім світом. Наші дилери: в Аргентині, Єгипті, Індії, Сербії, Південній Африці, Румунії, Таїланді, Угорщини, Польщі, Греції, Бразилії, Молдови, Італії, Словаччини, Білорусії, Великобританії, Іспанії, Узбекистані, Німеччині, Ірландії та Ірані.

Якщо вам потрібно якісне та надійне обладнання - екструдер, масляний прес, елеватор та обладнання, ви в будь-який час можете придбати у компанії-виробника ЧеркасиЕлеваторМаш!

 
 

Новини компанії

Запрошуємо на презентацію обладнання для переробки сої, ріпаку, соняшника на виставці EXTRUtec 2018!
20 червня 2018 в 14:45

Компанія BRONTO ЧеркасиЕлеваторМаш візьме участь в міжнародній виставці EXTRUtec 2018, яка буде проходити в місті Черкаси, Україна 14 вересня 2018 року. На виставці буде демонструватися робота ліній та обладнання для переробки…

 

Контакти

ЧеркасиЕлеваторМаш - норії, транспортери
(основний офіс)

18018, Україна, Черкаська, Черкаси, пр-т. Хіміків, будинок 7А
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create