Установка брикетуюча LВ-500

Установка брикетуюча LВ-500
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 00030241
 
Способи доставки: FCA, Черкаси, України.

Опис Установка брикетуюча LВ-500

Установка брикетування відходів LВ-500 призначена для отримання брикетів (стандарт Nestro), використовуваних як твердого палива.

Сировиною для цієї установки служить рослинна біомаса, наприклад лушпиння насіння соняшнику, гречки, рису і зернових, а також деревні і інші подрібнені відходи рослинного походження.
Застосування цієї установки дозволяє:
- Виробляти паливо з теплотворністю 4400-4700 ккал / кг (на рівні кам'яного вугілля)
- Утілілізіровать промислові відходи деревопереробки та виробництва харчових і технічних масел
- Створювати екологічний енергоносій з поновлюваних джерел
Установка складається з, бункера брикетувальника, живильника брикетувальника, преса брикетувальника кривошипного, охолоджувача з завантажувальним пристроєм, опори, шафи-пульта.
Бункер брикетувальники являє собою складальну конструкцію що складається з трьох з'єднаних між собою секцій бункера і розташованого в днище ворошитель. У верхній секції розташоване оглядове вікно дозволяє стежити за верхнім рівнем продукту в бункері. У нижній частині розташований люк для очищення та огляду бункера від сторонніх предметів. На валу ворошитель встановлений мотор-редуктор. Ворошитель являє собою конус, встановлений на підшипниковий вузол, у який вкручені штирі, а знизу розташовані чотири ножа для постійного перемешиванія продукту знаходиться в бункері. По висоті бункер регулюється спеціальними гвинтами в опорах. У днище розташовані два розвантажувальних отвори до яких приєднуються живильники Брикетувальники.
Просушене до 15% сировина з завантажувального бункера подається шнековим живильником в подпрессовщік, в якому відбувається попереднє ущільнення сировини. З подпрессовщіка сировина подається в формуючу матрицю, в якій за допомогою пуансона проводиться забір та ущільнення продукту, а потім-формування брикету діаметром 60 мм. З формотворною матриці брикет по жолобу подається в ділильний пристрій.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Новини компанії

Екструдер BRONTO в Білорусі — нова велика поставка!
11 грудня 2019 в 15:13

У листопаді 2019 року «ЧеркасиЕлеваторМаш» та офіційний представник в Республіці Білорусь - компанія «ГлобалПродСервіс» - доставили білоруським клієнтам екструдери Е-1000 для зерна, сої та ріпаку, охолоджувачі ОЕ-1000 і екструдер…

 

Контакти

ЧеркасиЕлеваторМаш – екструдери, олійні преси, норії, транспортери 
(основний офіс)

18018, Україна, Черкаська, Черкаси, пр-т. Хіміків, будинок 7А
  • +38 (094) 985 29 XX
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create