Установки брикетуючі

 
 
 
В асортименті представлені брикетуючі установки, а саме подільник брикетів, пристрій торцювальний BC-300 та брекетуюча установка LВ-500.

Подільник брикетів призначений для поділу брикету на частини довжиною 150, 300 або 600 мм після формування в пресі ЕВ-350. Перевагами цього обладнання є проста конструкція та автоматична робота.

Торцювальний пристрій призначений для якісного відрізка всіх видів паливних брикетів (типу Pini-Kay, круглий пресований і ін.) та для регулювання довжини брикету. Його перевагами є: якісна різка паливних брикетів без участі персоналу, відсутність некондиційних брикетів, тривала експлуатація пили, мала кількість пилу та ін. Довжина одержуваного брикету варіюється від 100 до 500 мм.

Установка брикетування відходів LВ-500 призначена для отримання брикетів (стандарт Nestro), які використовуються як тверде паливо. Сировиною для цієї установки служить рослинна біомаса, наприклад лушпиння насіння соняшнику, гречки, рису і зернових, а також деревні і інші подрібнені відходи рослинного походження. Така установка дозволяє виробляти паливо з теплотворністю 4400-4700 ккал / кг (на рівні кам'яного вугілля).

Гарантія на обладнання 1 рік. Працюємо по Україні та по інших країнах (100 % передоплата, самовивіз).
 

Новини компанії

Запрошуємо на презентацію обладнання для переробки сої, ріпаку, соняшника на виставці EXTRUtec 2018!
сьогодні в 14:45

Компанія BRONTO ЧеркасиЕлеваторМаш візьме участь в міжнародній виставці EXTRUtec 2018 14 вересня 2018 року, яка буде проходити в м. Черкаси, Україна. На виставці буде проходити демонстрація роботи ліній та обладнання для…

 

Контакти

ЧеркасиЕлеваторМаш - норії, транспортери
(основний офіс)

18018, Україна, Черкаська, Черкаси, пр-т. Хіміків, будинок 7А
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create