Хто виготовляє олійний прес?

Олійний прес використовують середні та великі підприємства, які займаються переробкою олійних культур. За допомогою технологічних особливостей даного обладнання є можливість здійснювати віджим насіння й отримувати олію.

Одним із кращих виробників олійних пресів на території України є ЧеркасиЕлеваторМаш! Підприємство - одне з провідних на території нашої держави, що виготовляє та постачає дане обладнання. Компанія має власний виробничий парк, який устаткований сучасним обладнанням. Саме така перевага дає можливість виготовляти тільки якісні олійні преси.

Основною сировиною, яку використовують для переробки на олійних пресах, є соєві боби, повножирна соя, соняшник та ріпак.

Принцип роботи обладнання

Вихідна сировина, яка використовується для переробки, повинна бути очищена від металевих домішок та сміття. Засміченість дозволяється до 1%. Сировина подається в зеєрну камеру.

При роботі зеєрної камери сировина піддається стисненню, яка зростає в міру просування матеріалу до виходу. Як наслідок, виникає тиск - олія віджимається із сировини, проходить через щілини зеєрного циліндра й збирається у піддоні.

Відходи - макуха, гвинтовим валом виштовхуються з камери через регульований зазор між конусом та випускним кільцем.

Переваги олійного пресу!

У порівнянні з існуючими аналогами, прес моделі ОР-1000, який виготовляє ЧеркасиЕлеваторМаш, створений з подовженою зеєрною камерою. Вона дає можливість, в поєднанні з екструдером для сухої екструзії моделі Е-1000, отримати з великим виходом високоякісну олію та високопротеїнову макуху.

Завдяки "розкривній" конструкції зеєрної камери, ви значно зменшите трудомісткість технічного обслуговування, й тим самим покращите експлуатацію пресу олійного.

Шнек, який знаходиться під зеєрними камерами олійного пресу, забезпечує постійне автоматичне очищення піддону преса.

В обладнанні використовуються тільки високоякісні комплектуючі, а саме редуктор та підшипники європейського виробництва. Це гарантує безшумну та безаварійну роботу в умовах безперервного пресування.

Якщо вам потрібен якісний та надійний олійний прес, звертайтеся до компанії ЧеркасиЕлеваторМаш, тільки тут вам пропонують якісну продукцію за доступною ціною!