Екструдер для комбікорму — розумне заощадження ресурсів та витрат

Купуючи нове обладнання, фермер щоразу задається одним і тим самим питанням: як підвищити ефективність використання наявних ресурсів та залучити нові? Сьогодні на допомогу приходить найрізномантніше за своїми функціями та цілями обладнання.

Екструдер для комбікорму - одна з тих необхідних речей, які значно полегшать догляд за великим господарством. Доцільність покупки можна відчути практично одразу, адже зменшуються затрати на покупку свіжого корму для різних тварин.

Наприклад, якщо фермер вирощує корів, свиней, птахів та коней, то всім необхідно купувати корм, що враховує індивідуальні потреби у вітамінах та мікроелементах. Але придбавши такий «девайс», ви матимете низку переваг, які значно зменшать ваші витрати у догляді за великим господарством.

По-перше, фінансова вигода. Комбікорм може зберігатися значно довше, ніж свіжі продукти, не втрачаючи корисних мікроелементів та поживних речовин, необхідних для росту. Таку економію особливо добре відчутно взимку, коли свіжий корм істотно зростає в ціні. Шляхом термічної та механічної обробки зернових та бобових культур об'єм корму збільшується, тому на виході ми маємо у декілька разів більше продукту, готового до споживання. Протягом години можна виготовити від декількох кілограмів до тонни комбікорму, залежно від потужності вибраної вами моделі.

По-друге, безпечність та користь для тварин. Оскільки сировина проходить декілька стадій обробки, це унеможливлює розвиток шкідливих мікроорганізмів, навіть таких як цвіль. Білки, що містяться у комбікормі, добре засвоюються організмом тварин.

По-третє, мультифунціональність. Змінюючи насадки, можна виготовляти корм, який буде однаково добре засвоюватися тваринами. Наприклад, комбікорм чудово підходить для вирощування курчат та риб. Ба більше, комбікорм незамінний при вирощуванні великої рогатої худоби, коней, кролів та свиней.

Перед покупкою важливо вибрати виробника, який гарантує не тільки якість своєї продукції, а й тривалий термін гарантії на неї. «ЧеркасиЕлеваторМаш» пропонує своїм клієнтам рік гарантійного сервісного обслуговування. Вся наша продукція, що представлена у каталозі, має сертифікати якості, тому гарантовано прослужить вам не один рік. Ми готові прийняти ваше замовлення та допомогти з вибором за номерами, вказаними на сайті.

Якісне обладнання - запорука успіху!