Екструдер для комбікорму: виробництво збалансованого харчування для тварин

Будь-який фермер, що задумується про купівлю обладнання для виробництва комбікормів, має на меті отримання корисного, збалансованого раціону для годівлі тварин. Виробництво комбікорму власними силами допомагає заощадити чимало грошей порівняно з тим, якщо ви будете його купувати у готовому вигляді.

Екструдер для комбікорму – це обладнання, яке дозволяє отримати корисний комбікорм, який добре засвоюється тваринами. Крім того, екструдер знизить витрати корму на годування худоби завдяки збільшенню його енергетичної цінності. Виробництво комбікорму для сільськогосподарських тварин, птиці та риби з використанням екструдера підвищує засвоюваність ними зерна, а також знищує шкідливі мікроорганізми в компонентах комбікормів.

Який механізм роботи екструдера? Це ми зараз і з'ясуємо. Виробництво комбікорму з використанням екструдера відбувається шляхом переробки звичайної суміші зернових культур, яка під впливом вологи та високих температур перетворюється у високоефективний та поживний комбінований корм. У процесі екструзії відбувається розщеплення крохмалю, що міститься в зернових, на легкорозчинні вуглеводи. Завдяки цьому корм майже на 100 % засвоюється організмом тварин, на відміну від непереробленого зерна, яке засвоюється лише наполовину.

Такий корм допоможе налагодити метаболічні обмінні процеси в худоби та її режим харчування загалом. Вживання екструдованого корму поліпшує здоров'я тварин та збільшує їх продуктивність. Комбікорм, виготовлений за допомогою екструдера, зберігається довше, не втрачаючи при цьому своїх поживних та смакових якостей.

Під час вибору екструдера потрібно врахувати його потужність, адже для більшого господарства знадобиться потужніша техніка. Крім того, важливо вибрати якісне довговічне обладнання, яке буде працювати безперебійно та дозволить отримати з первинної сировини якнайбільше поживних речовин.

ТОВ «ЧеркасиЕлеваторМаш» пропонує високоефективні екструдери зі швидким корегуванням температури обробки сировини. Завдяки цьому знищуються всі шкідливі мікроорганізми, комахи та цвіль. Пристрій дозволяє переробляти зернові і бобові культури: ячмінь, пшеницю, кукурудзу, жито, пшоно та ін.

Наше устаткування відповідає всім чинним стандартам якості. Ми гарантуємо простоту, надійність та безперебійність роботи усіх екструдерів, представлених в каталозі. Ви отримаєте якісне обладнання, яке допоможе виготовити корисний, добре засвоюваний корм для худоби, який не втрачає своїх властивостей при тривалому зберіганні.

Звертайтеся, виконуємо замовлення дуже швидко. Ціни приємно Вас здивують!