Норії зернові: основні характеристики і особливості роботи

Основні характеристики, на які звертають увагу при виборі зернових норій, – це результативність та швидкість роботи. Також важливим критеріями під час вибору зернових норій є висота переміщення зерна, а також величина втрати зерна під час транспортування. Базова функція норій – вертикальне транспортування зерна. Зазвичай це устаткування є компактним та забезпечує переміщення вантажів вверх у безперервному режимі роботи. Таке обладнання – дуже функціональне і продуктивне, але варто насамперед акцентувати увагу на якості зернової норії.

За інтенсивністю роботи зернові норії поділяють на тихохідні – 1,25 м/с та швидкохідні – 4 м/с. У більшості випадків вивантаження ковшів у швидкохідному обладнанні зазвичай відцентрове, а у тихохідному – гравітаційне.

За безпечністю найкращими вважаються контрольовані норії, оскільки за умови часткової або повної автоматизації устаткування легше здійснити зупинку у випадку будь-якого збою.

Більшість споживачів бажають мати тільки надзвичайно швидке та потужне устаткування, проте варто зважати на те, що саме ви будете переміщувати, оскільки швидкість транспортування пшениці 3,5 м/с є оптимальною. Якщо передбачається переміщення крихких продуктів, тоді варто обрати норію зі швидкістю до 2,5 м/с, оскільки при більшій швидкості ви не зможете уникнути браку.

Основними складовими будь-яких норій є:

- основа та голівка, яка використовується для того, щоб мати можливість контролювати, в якому напрямі рухається сировина;

- черевик – є опорним елементом, який використовують для завантаження та вивантаження. Всередині черевика розміщують барабан, який відповідає за натяжку стрічки;

- стрічка є тяговим елементом цього обладнання, за її допомогою здійснюється транспортування необхідних матеріалів;

- датчики дозволяють контролювати роботу норії як загалом, так і за окремими параметрами, як-от швидкість, температура. При зміні цих параметрів ви отримаєте відповідний сигнал.

З кожним роком норії здобувають дедалі більшу популярність, основною причиною цього є надзвичайно висока надійність. За технічними характеристиками це устаткування є одним із найкращих, адже навіть при безперервній роботі працює ідеально.

Норії зернові ви можете замовити у компанії «ЧеркасиЕлеваторМаш». Ми пропонуємо тільки якісне устаткування, яке виготовлено згідно з встановленими нормами. Здійснюємо доставку у будь-який регіон України. На все устаткування надаємо гарантію терміном 1 рік. Будемо раді співпрацювати з вами. Чекаємо на замовлення!