Кормовий екструдер та його особливості

Сьогодні придбати готові корми для годування сільськогосподарських тварин є недешевим задоволенням. Тому фермери завжди перебувають у пошуку продукції, яка б коштувала недорого, але була б поживною та не містила шкідливих домішок. Найбільш доцільним є налагодити виробництво корму безпосередньо у своєму господарстві, оскільки, напевно, у вас для цього є відповідна сировина; для чого ж тоді витрачати кошти на купівлю готових комбікормів? Проте одразу ж виникає питання: як обрати необхідне для цього обладнання? Адже саме від нього буде залежати, наскільки успішно буде розвиватися ваше фермерське господарство.

Як відомо, для різних тварин необхідний зовсім різний корм. Тому, маючи у себе подібне устаткування, ви без зайвих проблем зможете змішувати інгредієнти, які є найбільш поживними і потрібними. Це обладнання призначене для переробки різноманітних зернових та бобових культур, макухи, соломи, зелені, шроту. На таких установках корм піддається термічній обробці та відмінно знезаражується. 

Виділяють такі види устаткування як гранулятори та екструдери. Звісно, кожен із них має свої переваги та недоліки. Основним під час їхнього вибору є визначитися, для яких обсягів виготовлення кормів ви їх купуєте. Рекомендують купувати екструдер для невеликого обсягу корму й гранулятор для великого.

Ще один момент, на який потрібно звернути увагу, – компанія-виробник та термін гарантійного обслуговування; чим він триваліший – тим більша ймовірність того, що це обладнання є якісним.

Екструдер – це пристрій, який дає можливість виготовляти корм для тварин, що не містить патогенних мікроорганізмів. Виділяють дві базові технології екструзії – парова та суха.

Досить значної популярності набуває метод сухої екструзії, оскільки сировина спочатку очищається від різних металевих домішок, а далі всі компоненти змішуються та подрібнюються, після чого завантажуються до апарату, де стискаються під дією високих температур та тиску. Ця маса збільшується в об'ємі у декілька разів та просто вибухає, в результаті чого отримують корм однакових розмірів високої якості. Для контролювання розмірів використовують спеціальні насадки. Екструдери бувають мобільними та стаціонарними.

Купити кормовий екструдер можна в нашій компанії «ЧеркасиЕлеваторМаш» (ТМ Bronto). Ми реалізуємо обладнання, виготовлене нашими найкращими фахівцями із дотриманням встановлених вимог та норм. Надаємо гарантійне обслуговування терміном на 12 місяців. Працюємо по всій Україні і не тільки. Чекаємо на ваші замовлення та будемо раді нашій співпраці.