Розділювач брикетів - економія енергії і коштів

Альтернативні джерела енергії - будь-яке джерело енергії, яке є альтернативою викопному паливу. Це поновлювані джерела, до яких відносять енергію сонячного випромінювання, вітру, морів, річок, біомаси, теплоти Землі, та вторинні енергетичні ресурси, які існують постійно або виникають періодично у довкіллі.

Ні для кого не секрет, що основною причиною не просто інтересу до технологій виробництва палива з рослинної сировини, а й початку практичного їх застосування є постійне зростання цін на вуглеводневі види палива – вугілля, нафта і газ.

Оскільки ціни ростуть, а забезпечувати тепло в наших оселях необхідно на попередньому рівні, перед нами виникають два завдання:

1) поліпшити теплоізоляцію житлових і виробничих приміщень (тобто ефективніше зберігати вже наявне тепло),

2) використовувати для виробництва тепла дешевші, але також доступні енергоносії – так звані альтернативні джерела енергії, економічно виправдані в нових ринкових умовах. Мета цих завдань – знизити витрати до попереднього рівня, а, можливо, і отримати додаткову конкурентну перевагу (при самостійному виробництві палива).

Крім того, існує таке поняття як мобільність палива:

а) або меншим об'ємом і вагою палива ми повинні виконати великий обсяг роботи (зазвичай це має відношення до транспорту). Порівняйте паровоз в 1950-му році, який повинен тягнути за собою по 5 т вугілля і води плюс 10-15 невеликих вагонів – і тепловоз на дизельному паливі з 30-40 вагонами по 60 т кожний. 

б) або транспортування самого палива до місця використання не повинно бути збитковим. У Європейському Союзі, наприклад, вважається не доцільним переміщати тирсу, солому, лушпиння соняшнику і т. д. (сировина з питомою вагою менше 0,20 т/м³) на відстань більше 5 км.
Сировиною служать лушпиння соняшнику, гречки, рису, тирса твердих і м'яких порід дерева, соломи злакових культур. В нашій компанії "ЧеркасиЕлеваторМаш" «чарівною паличкою» вирішення проблеми є розділювач брикетів.

Його призначення: поділ безперервного брикету на частини довжиною 150, 300 або 600 мм - після формування в пресі ЕВ-350.

Його переваги: проста конструкція, працює автоматично

Сировина: Брикет Pini-Kay з перетином 63 на 63 мм

Технічні характеристики: Продуктивність - до 500 кг / год.

Принцип роботи: У розділювачі за допомогою ножів, розміщених на обертовому ролику, відбувається поділ безперервного брикету на частини довжиною 150, 300 або 600 мм (в залежності від кількості ножів встановлених на ролику). При застосуванні після брикетування пристрої торцювання BC-300 можлива якісна порізка брикетів з регулюванням довжини.