Обладнання для виробництва пелетів – розумне капіталовкладення!

Переробка відходів на пелети та брикети набирає все більшої популярності серед українських фермерів та підприємців. Для переробки відходів на екологічне паливо не обійтись без спеціального обладнання для виробництва пелетів.

Розглянемо користь використання грануляторів на прикладі виробництва олії з насіння. Виробничий процес супроводжується великою кількістю залишків, що спричиняє певні незручності, та й викидати такий цінний матеріал не варто. Оптимальний варіант використання відходів – це переробка їх на корми або ж паливні пелети, що стане хорошим додатковим прибутком.

Технологія виготовлення гранул полягає у пресуванні сировини під високим тиском та з використанням термічної обробки. При цьому склеювання гранул відбувається на основі натуральних речовин, що робить цей вид палива повністю екологічним.

Ще однією перевагою гранулювання є компактність готової продукції, що значно полегшує зберігання, транспортування та використання.

Гранулювати можна практично будь-який сипучий матеріал, головними показниками при цьому є теплота згорання, щільність, вологість та розміри пелету. Такі характеристики залежать від сировини та якості обладнання.

Для виробництва пелет можна використовувати великі промислові лінії, а також міні-гранулятори. В якості приводу такої міні-лінії можуть бути використані дизельний двигун, електричний двигун або тракторний вал. При цьому останній варіант обладнання відзначається найвищою потужністю та продуктивністю (понад 200-250 кілограмів готової продукції за годину роботи).

Принцип роботи. Лушпиння з подається в бункер-накопичувач, звідти сировина подається в дробарку молоткового типу, де і відбувається подрібнення до потрібної фракції. Далі сировина надходить у дозатор, де відбувається обробка паром та, при необхідності, водою (це робить сировину більш пластичною). Далі сировина надходить до камери гранулювання, де відбувається процес пресування пелет. Після цього надлишкова волога видаляється за допомогою температури. Пелети висушуються за температури приблизно 80 °С. Далі гранули охолоджуються до температури середовища.

Після цього готові гранули просіюються, що дозволяє виділити неспресовані рештки, що пройдуть процес повторно.

Ділянка подачі лушпиння повина мати відділення для металевих включень.

Готові пелети можуть бути розфасовані в м'які контейнери, мішки відпускатися насипом. Такі гранули легкі, зручні у використанні та дають високий ККД.

Дивіться каталог обладнання та робіть замовлення за телефонами, вказаними на нашому сайті.