Прес холодного віджиму - який купити, щоб заробити?

Олія холодного віджиму є найбільш корисною і має прекрасні смакові якості. Олії після холодного пресування застосовуються у харчових продуктах, фармацевтичній промисловості, у виробництві масажних олій і біодизеля. На українському ринку ці олії представлені в не дуже великому асортименті. Тому у вас є прекрасна можливість зайняти свою нішу і створити успішний бізнес з виробництва смачного і корисного продукту. А для цього вам знадобиться спеціальне обладнання - прес холодного віджиму. Шукати такий вам довго не доведеться, адже якісні і надійні маслопреси виробляє українська компанія "ЧеркасиЕлеваторМаш".

Прес холодного віджиму SP-1000 - якість & доступна ціна

Надійний та високопродуктивний прес може використовуватися обладнання використовується вилучення олії з різної сировини: соняшнику, ріпаку, льону, сої та інших культур. Олійні культури повинні відповідати таким параметрам:

• мінімальна температура - 15°С
• вологість 5-7%
• наявність домішок - не більше 2%
• пошкоджені насіння: макс. 2%

Тепер кілька слів про принцип роботи преса. Сировина транспортується в прес через гріючий живильник. Очищена від металевих домішок сировина подається прямо в зеєрну камеру. При русі по зеєрній камері матеріал піддається стисненню. По мірі просування матеріалу до виходу це стиснення зростає. В результаті тиску олія віджимається з сировини, що проходить через щілини зерного циліндра і збирається в піддон. Макуха виштовхується з зеєрної камери.

Прес холодного віджиму SP-1000 має багато переваг. Це подовжена камера, яка забезпечує набагато кращий віджим, низьке енергоспоживання, регулювання подачі сировини, простота очищення зеєрної камери. Маслопрес може використовуватися безперервно 24 години на добу!

Спеціальна конструкція зеєрної камери значно знижує трудомісткість технічного обслуговування обладнання і поліпшення умов експлуатації.

Здійснюючи виробництво маслопресів, ми використовуємо виключно якісні комплектуючі європейського виробництва. Це є гарантією безаварійної роботи.

Купити прес холодного віджиму ви можете вже зараз. Для цього заходьте в каталог та зробіть замовлення.