Олія холодного віджиму. Як проходить процес виготовлення?

Холодний віджим олії. Що для цього потрібно?

Сьогодні на прилавках магазинів представлений просто величезний асортимент олії. Кожен обирає до душі та по фінансових можливостях. Ринок пропонує в основному олію, виготовлену за допомогою екстракційного способу, це той самий "рафдез" - рафінована, дезодорована. З вітчизняних олій це традиційні для українського покупця соняшникова і в меншій мірі кукурудзяна. Практично не представлені покупцеві олії холодного віджиму – а вони є найкориснішими! Компанія ЧеркасиЕлеваторМаш має на меті змінити це непорозуміння й внести різноманітність на столи українців та інших жителів різних країн.

Олія холодного віджиму належить до високоякісної і дорогої продукції у своїй групі. Вона не має дефектів і має винятковий свіжий смак.

Компанія-виробник ЧеркасиЕлеваторМаш пропонує прес холодного віджиму олії - SP-1000. Це надійне обладнання використовується добування олії з різної сировини: соняшник, ріпак, льон, соя та інші.

Для отримання якісного та смачного продукту олійні культури мають відповідати таким параметрам: мінімальна температура насіння 15 °С, вологість 5-7%, домішки - не більше 2%, пошкоджене насіння - максимум 2%.

Принцип роботи SP-1000

Олійні культури надходять в прес за допомогою гріючого живильника. Вихідна сировина, очищена від сміття та металевих домішок транспортується в зеєрну камеру. В процесі руху по цій камері сировина піддається стисненню. Воно зростає по мірі проходження олійних культур до виходу. Тому в результаті тиску олія віджимається із сировини та потрапляє в бідон. Макуха спеціальним гвинтовим валом викочується з зеєрної камери через регульований проміжок.

Переваги пресу холодного віджиму олії

- регулювання подачі сировини;
- простота очищення зеєрной камери;
- призначений для безперервної роботи;
- подовжена зеєрная камера
- покращений віджим;
- низьке енергоспоживання;
- збільшений термін служби зеєрних планок.

І це ще не всі переваги установки. Завдяки "розкриваючій" конструкції зеєрної камери значно мінімізується трудомісткість технічного обслуговування, а також поліпшуються умови експлуатація пресу.

Гвинтовий шнек, який знаходиться під зеєрними камерами, забезпечує безперебійну роботу автоматичного очищення піддону пресу.

У пресі компанії ЧеркасиЕлеваторМаш використано лише високої якості комплектуючі – підшипники та редуктори, виготовлені європейськими виробниками. Це забезпечує безаварійну та безшумну роботу в умовах безперервного пресування.

Чому потрібно вживати олію холодного віджиму?

Олія холодного віджиму на противагу гарячому пресуванню, містить багато вітамінів та мінеральних речовин. Також такий вид добування олійної продукції має низький вміст фосфору - до 35 частин на мільйон.

Олії холодного віджиму з рослинної сировини досить часто використовують для масажних масел, у харчових продуктах, при виробництві біодизеля, для фармацевтичної промисловості.

Завітайте до компанії ЧеркасиЕлеваторМаш та купуйте прес для виготовлення якісної, смачної та корисної олії холодного віджиму!